Panasonic TX-42AS650E

Smart televízory
3D televízory
10 kg

• , zakúpené v Alza.sk

zatiaľ sa zoznamujeme, nemám veľa času na pozeranie televízie. No po počiatočných problémoch s prehratím 3D filmov, teraz už šlape všetko ako má.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• pekné prírodné farby.
    • trosku vyzerá, akoby bol v 3D aj bez okuliare :D

Panasonic je Panasonic. V ziadnom prípade samsung
    odporucam

• , zakúpené v DATART.sk

• Kvalitný obraz , ovládanie, technické parametre .

Kvalita značky " Panasonic" , perfektný obraz.

Druh televízorov
LED
Uhlopriečka obrazovky
106 cm
DVB-T2
Smart televízory
3D televízory
10 kg

Uhlopriečka: 42" (107 cm)

LED:

Hlasová interakcia

EPG

Diaľkový ovládač s touchpadom (s tlačidlom „my“) eHelp

Jazyky zobrazenia menu na obrazovke: 25 jazykov

Výber farby zobrazenia menu na obrazovke

Navigácia v zobrazení na obrazovke pomocou kolieska Motion+ (efekt)

Vstavaná bezdrôtová sieť LAN my Home Cloud

Zdieľanie na diaľku

TV Anywhere

Panasonic TV Remote 2 (aplikácia)

Swipe & Share

Hotelový režim

Herný režim

VIERA Link

Detská poistka

• Formát prehrávania videa: AVCHD 3D/Progressive, SD-VIDEO/AVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS
  • Formát prehrávania audia: MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV
  • Formát prehrávania obrázkov: JPEG/MPO
  • Energetická trieda: A+
  • Jazyk: angličtina/bulharčina/čeština/dánčina/estónčina/fínčina/francúzština/gréčtina/holandčina/chorvátčina/litovčina/lotyština/maďarčina/nemčina/nórčina/poľština/portugalčina/rumunčina/slovenčina/slovinčina/srbčina/španielčina/švédčina/taliančina/turečtina
  • Rozhranie: 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x LAN port 1 x CI+ 1 x slot na SDXC kartu 1 x SCART 1 x komponentný videovstup zdieľaný s kompozitným 1 x digitálny výstup zvuku (optický) 1 x konektor na slúchadlá
  • Spotreba: 48 W

• design,obraz,jednoduche ovladanie
    • zatial nic

pomer cena vykon

• , zakúpené v DATART.sk

• Kvalitný obraz , ovládanie, technické parametre .

Kvalita značky " Panasonic" , perfektný obraz.

spokojnosť s výrobkom,zlá komunikacia s wifi routerom

odporučala by som ho

• výborný obraz
    • nízka spotreba
    • výhodná cena
    • zatiaľ nič

Chcel som LED televízor s 3D a smart a ako najvýhodnejší sa mi zdal tento televízor. Moje očakávania nesklamal. Za takú cenu to je dobrá kúpa. Odporúčam ho aj ostatným.

paradna telka

• , zakúpené v naga.sk

• Perfektny obraz a zvuk.
    • Pomer cena-vykon.
    • Vylepsenie obrazu filmov zo zaznamovych zariadeni.
    • Pekny dizajn.
    • Mala spoterba el.energie.
    • Trochu komplikovane pisanie s DO.
    • Horsie 3D zobrazenie v porovnani s LG tv tejto kategorie

Tv porovnavam s Lg tejto kategorie,ktore mam uz rok a som s nim velmy spokojny,ale pri kupe dalsieho tv by som sa priklonil asi k Panasonic.
    Skoda ze AS 750ka je o 150 euro drahsia,ma dva HD tunery pre PIP a nahravanie.
    V konecnom hodnoteni asi lepsiu 3D LED smart TV za tuto cenu asi nekupite.