LG 60PN6500

Uhlopriečka obrazovky
152.4 cm

• obraz
    • uhlopriečka

Výborný pomer cena/uhlopriečka, slušný obraz a podanie farieb.
    Televízor bez inteligentných funkcií, ale taký som za tú cenu ani nehľadal.
    Úplne spokojný, dá sa naň pozerať aj z 3 metrov (možno aj menej).
    Mám aj smart Philips (LED), ale farba a obraz nie sú diametrálne lepšie.

• zatiaľ som maximálne spokojná

produkt som si vybrala po porade s odborníkom
    tovar som videla aj u mojich priateľov,ktorý nakupovali u Vás

• , zakúpené v DOMOSS

• Pekny dizajn. Krasny obraz. Full HD obraz je perfektny. Realne farby. Pekny zvuk vstavanych repro. Tenky. Ochranne sklo displaya. Prehrava takmer vetky formaty videa. Nemal problem s 15GB mkv filmom. Jednoduche a prehladne menu. Vstupi a vystupi uplne postacuju. Ziadne zbytocne funkcie. Za tuto cenu tak velka obrazovka no uzas. Len odporucam. Sikovne dialkove ovladanie.

Mozem len odporucit. Pokial netrpite 3D a smart tv maniou tak tento tv ma ten spravny zaklad co treba. Krasny obraz na velkej uhlopriecke za super cenu. Som rad ze som nekupil LED tv.! Obraz je zo vsetkych stran rovnaky a farby su verne a realne. Led tv je sice uspornejsia ale preratajte si na kolko vam vide 500 eur ktore si priplatite za LED tv. Mne to vyslo na cca15 rokov platenia elektriky ktoru spotrebuje tento tv naviac. Takze uspora nehra rolu skor cena a kvalita obrazu.

Druh televízorov
plazmové
Uhlopriečka obrazovky
152.4 cm

LG 60PN6500 je špičková plazma v atraktívnom dizajnovom prevedení. Panel s nadštandardnou uhlopriečkou 152 cm ponúka rozlíšenie 1920 x 1080 bodov a je možné ho naozaj precízne nastaviť pomocou funkcie Picture Wizard. Vďaka tomu je zaručený perfektne ostrý a jasný obraz, bez šumov a nepresností. Prístroj nespôsobí ani únavu očí pri dlhšom sledovaní ako klasické televízory. Vyžadované sú výborné pozorovacie uhly a kontrast. Vstavané DVB-T a DVB-C tunery umožní bezproblémový príjem televízneho vysielania z antény alebo káblovej televízie. Úžasný kontrast 3 000 000:1. Mimoriadnych 600 Hz zabezpečí viditeľný a hladký obraz aj počas zobrazovania rýchleho pohybu. Vďaka funkcii Simplink stačí len jeden ovládač, ktorý má na povel všetky zariadenia LG. Najdokonalejší farby, kontrast aj čistotu obrazu prináša Triple XD Engine. Z pripojeného USB zariadenia prehrá video formáty typu DivX HD. O kvalitný zvuk sa stará digitálny zosilňovač s výkonom 2 x 10 W s efektmi priestorového zvuku z iba dvoch predných reproduktorov. Užitá bola pokročilá technológia Virtual Surround Sound. Zariadenie disponuje ôsmimi obrazovými režimy pre prispôsobenie obrazu práve prebiehajúcemu programu. Nechýba ani špeciálny herný režim pre zobrazenie skvelého obrazu pri hraní hier na konzolu alebo počítači. Uhlopriečka: 60 "(152 cm), rozlíšenie: 1920 x 1080 bodov (Full HD), typ panelu plazma, ochrana proti vypaľovanie Orbiter/Color Wash. Snímkovanie 600 Hz, kontrast 3 000 000:1. Režimy obrazu Živý/Štandardné/APS/THX Cinema/Hra/Fotografie/ISF Expert1/isf Expert2. DVB-T tuner pre príjem digitálneho pozemného vysielania v SD/HD rozlíšení (MPEG-2/4), DVB-C tuner pre príjem káblovej televízie v SD/HD rozlíšení (MPEG-2/4). Výkon reproduktorov 2x 10 W, Virtual Surround Plus, Clear Voice II, Dolby Digital. Zvukové režimy Standard, Music, Cinema, Šport, Game, User setting. Prehrávanie DivX SD/HD/Plus HD, podpora AC3, AAC, MP3, DTS. Smart Energy Saving, EPG + Teletext, rodičovský zámok, časovač vypnutia, Simplink.

• obraz
    • uhlopriečka

Výborný pomer cena/uhlopriečka, slušný obraz a podanie farieb.
    Televízor bez inteligentných funkcií, ale taký som za tú cenu ani nehľadal.
    Úplne spokojný, dá sa naň pozerať aj z 3 metrov (možno aj menej).
    Mám aj smart Philips (LED), ale farba a obraz nie sú diametrálne lepšie.

• zatiaľ som maximálne spokojná

produkt som si vybrala po porade s odborníkom