LG 60PB560V

Modelový rok
2014

• , zakúpené v Andrea Shop

• Vsetko, hlavne cena bola super

Super vyrobok za rozumnu cenu, pouzivam ho sice ako monitor k MCE a nevyuzivam vsetky funkcie TV, ale za tuto cenu to akceptujem.

Uhlopriečka obrazovky
152 cm
DVB-S/S2
Modelový rok
2014

Elegantný plazmový televízor LG 60PB560V je skvelý prístroj, pri ktorom si naplno užijete sledovanie akčných napínavých filmov alebo dynamických športových zápasov a to vďaka technológii 600 Hz Sub-field Driving. Vysoká kvalita obrazu je zachovaná pri pozeraní na obrazovku zo všetkých uhlov. Tento model je vybavený obrazovkou s uhlopriečkou 152 cm a s rozlíšením 1920x1080. Programy si pozriete vo FullHD kvalite. Prostredníctvom DVB-S2/T2/C sledujete programy vo vysokom rozlíšení a digitálnej kvalite. Pripojenie je možné cez USB porty, 3x HDMI rozhranie prípadne cez SCART konektor, ktorý je určený k prepojeniu starších audio a video zariadení.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Vsetko, hlavne cena bola super

• Skvelá kvalita obrazu,
    • pomer ceny a výkonu

Podľa mňa najlepšia tv za takúto cenu. Ja som hladal tv čisto pre kvalitu obrazu bez zbytočných nových technológii. Nepotrebujem 3D, smart tv a 4k rozlýšenie, ktoré sú zatiaľ pre mňa zbytočné. Ja som si dokúpil tv k domácemu kinu od yamahy, preto mi 1 hdmi stačí. Všetky hdmi od pc, ps3 a sat. príjmača mám zapojené do reciever-a, ktorý má 5 vstupov a jeden výstup. Je to celkom výhoda pretože, pretože o kvalitu zvuku sa nemusím starať. Zvuk TV neviem ohodnotiť, pretože ho nepouživam.
    Plazma je stále kvalitou vysoko nad ledkami, pritom sú už pravdepodobne ledky drahšie. Skúste nájsť 60" ledku za takúto cenu.
    Túto tv používam čisto na pozeranie filmou a aj vďaka zostavy od yamahy je kvalita obrazu a zvuku skvelá!

Mínus za 1 hdmi vstup nedám, pretože zapojenie pomocu recievera je podľa mňa výhodnejšie a jednoduchšie.
    Síce je to investícia navyše, ale určite nie je zbytočná.

• ANO VCERA SOM SI KUPIL TU TELKU A VERU HADMI LEN JEDEN VSTUP PISU 3 VSTUPI HLADAM AKO BLAZON DALSIE DVA A NIC SMUTNE

telka ok len zavadzaju ze 3vstupi hdmi a ma len jeden

• veľkosť, kvalita obrazu, dobrý zvuk, kúpil som ho v Andrea shope DS, kde mi ho predali lacnejsie, nez je uvedená cena, ako náhradu za starší model, ktorý sa vypredal
    • pozor, má len jeden hdmi vstup! na stránke LG.cz je /bola chyba/, uvádzajú, že má 3 hdmi vstupy, na LG.sk nie je žiadna techn.špecifikácia tohto modelu, dnes t.j. 14.5.2013, Andrea shop uvádza málo tech. údajov

radšej mám obraz plaziem než led-iek, doteraz som mal plazmu Samsung od mája 2007 a bol som spokojný, chcel som vačšiu obrazovku