LG 32LB580V

2014
Rozostup otvorov VESA
200 x 200

• , zakúpené v HEJ.sk

Šikovná telka, odporúčam :)

• , zakúpené v Gigastore

Typ displeja

Veľkosť obrazovky (inch)

Veľkosť obrazovky (cm)

Typ podsvietenia

Dynamické MCI (Motion Clarity Index)

Full HD (1080p)

Rozlíšenie (pixel) 2014

LED LCD TV 32 81

Direct LED 100 (50 Hz)

Áno 1920 x 1080 px

SKRYŤ DRUHY PRÍJMU SIGNÁLU

Príjem digitálnej TV

Pozemné - terestriálny (DVB-T)

Káblový (DVB-C)

Satelitné (DVB-S)

HbbTV - Hybridná TV (spojenie TV s Internetom)

DVB-T2

RF vstup

Scart (Plný)

Kompozitný vstup

Komponentný vstup (Y, Pb, Pr) + Audio

Digitální audio výstup (optický)

HDMI 1.4

RS-232C (servis + ovládanie)

Výstup pre slúchadlá

LAN (internetový přístup & DLNA) 1 (H) 1 (H) 1 (H) 1 (H) 1 (V)

Nie 1 (H) 1 (H)

SKRYŤ TV PRÍSLUŠENSTVO

Počet 3D okuliarov

Štandartný ovládač

Dálkový ovladač Magic Motion Remote

Skype kamera

Áno

Nie. Magický diaľkový ovládač možno zakúpiť samostatne. Typ: AN-MR500.

Nie. Videokameru (AN-VC500) možno zakúpiť samostatne.

SKRYŤ ROZMERY A HMOTNOSŤ

Rozmery (bez stojanu) ŠxVxH (mm)

Rozmery TV - krabice (ŠxVxH) mm

Hmotnosť (čistá / balenie) 732 x 431 x 55,5 810 x 495 x 146 6,2 / 7,4 kg

SKRYŤ ERP INFO

Energetická trieda

Spotreba elektrickej energie podľa normy IEC62087 Ed. 2 (W)

EU Eco Flower

Ročná spotreba (kWh)

Pohotovostný režim (W)

Pomer jasu ( )

Obsah ortuti (mg)

Prítomnosť olova

A 40,0

Áno 58 0,3 65

Áno (Televízor obsahuje olovo iba v určitých konštrukčných častiach alebo súčiastkách, kde nie je existujúca technická alternatíva, v súlade zo súčastnou doložkou o oslobodení podľa ustanovenia smernice RoHS.)

• , zakúpené v HEJ.sk

Šikovná telka, odporúčam :)

• , zakúpené v Gigastore

• pekny vzhladovo, krasny obraz, dobre ovladanie, uplna spokojnost
    • zatial nic

odporucam

• Super tv
    • Nic

Za tie prachy super stroj, plnohodnotny internet, fakt super stroj

• vhodný do menšej miestnosti
    • slušný obraz aj zvuk
    • zabudované wifi
    • zatiaľ neviem,mám ho krátko,zatiaľ len zisťujem možnosti

Telka sa mi páči dizajnovo.Veľmi príjemné je,že má veľmi úzky rám,strieborná farba neruší,pevne stojí na podstavci.Vyhovoval mi pomer ceny ku kvalite.Pôvodne som nechcela kúpiť smart tv,ale táto zrovna splňala všetky kritériá,ktoré som mala.Celkom slušný obraz a aj zvuk.Čo sa týka internetu,tak to som pozrela len povrchne,lebo ja budem tv používať hlavne na pozeranie.Telku mám druhý deň,tak ešte nemám všetko preskúmané.Ked sa niečo vykytne,napíšem to sem.Zatiaľ som spokojná.

• , zakúpené v HEJ.sk

• pekný obraz, som spokojna

pekný obraz,pristup na web,

• , zakúpené v HEJ.sk

• kvalitný obraz, dobrý zvuk
    • jednoduché ovládanie
    • internet v tv je super

určite odporúčam

ok

• Výborný obraz i zvuk
    • Zložitejšie úvodné nastavenie a naladenie satelitu

Naladenie satelitu bolo dosť náročné, najprv som nedokázal naladiť slovenské programy. Po aktualizácii softvéru a resetnutí do továrenského nastavenia to už šlo. Spolupráca s modulom SMIT a kartou skylink irdeto zatiaľ bez problémov.

• Cena/kvalita
    • Kovový podstavec a rám
    • Wifi
    • Nahrávanie na HDD
    • Aplikacia TV GUIDE niekedy neukazuje správne TV program

Vzberal som podla ceny a funkcí. Má veľmi pekný dizajn obraz aj zvuk na dobrej úrovni.

• pekne farby
    • slaby manual